ویدئو گرافیطرح‌های آموزشی 


چندی پیش مطلبی با عنوان «برای حل معظل باغ‌وحش‌ها چه باید کرد؟» نوشتهٔ جناب آقای «سپهر سلیمی» از فعالان محیط‌زیست در سایت مدارس سبز بنیاد امام صادق(ع) گذاشته شد. در راستای برگزاری کلاس‌های «اتاق گفت‌وگو» و آموزش تفکر و گفت‌وگوی منطقی به دانش‌آموزان در پیش‌دبستانی دخترانه امام صادق، لینک مطلب در کانال مدرسه گذاشته و از دانش‌آموزان خواسته شد در این مورد با خانواده‌ها بحث و گفت‌و‌گو کنند و چنانچه نظری دارند، برای ما ارسال نمایند.فیلم منتخب زیر پیام دانش‌آموز «گندم منصوری» به تمام دوستان و هم‌سالانش می‌باشد.   

با تشکر از مدیریت این مرکز: سرکار خانم پولادی


طرح آموزشی،فرهنگ‌سازی کمپین جمع‌آوری در  پلاستیکی

گزارش مختصری از طرح جمع آوری در های پلاستیکی
از جمله طرح های سال جاری در برنامه مدارس سبز بنیاد امام صادق‌(ع)، طرح جمع آوری انواع در‌های پلاستیکی است. به همین منظور طبق برنامه ریزی، ظروف خاصی برای جمع آوری از آذر ماه ۱۳۹۸ تهیه؛ و این طرح در تمامی مدارس بنیاد اجرا شد. با تلاش دانش آموزان عزیز، مدارس و سایر همکاران تعداد قابل ملاحظه‌ای در پلاستیکی جمع آوری شده و با فروش آن اولین ویلچر اهدایی به انجمن جامعه معلولین تحویل داده شد. ویلچر از طرف انجمن مذکور با حضور نمایندگان بنیاد به کودکی نیازمند هدیه شد. ضمن تشکر از حمایت همه جانبه مدیرعامل محترم بنیاد و همکاران اجرای این طرح، به طور ویژه از مدیران مدارسِ پیش دبستانی دخترانه، دبستان پسرانه واحد مطهری و دبیرستان پسرانه دوره اول قدردانی می کنم. این مدارس به ترتیب بیشترین جمع آوری را داشته و از ایشان سپاس گزارم.                                           (ضمنا گزارشی تصویری از این طرح تهیه شده است که ملاحظه می فرمایید.)                                  
    محمد‌مهدی افضلی _ مسئول اجرای طرح مدارس سبز بنیاد امام صادق‌(ع)


کمپین جمع‌آوری در پلاستیکی در تعطیلات نوروز 99
نوآموزان پیش دبستانی دخترانه امام صادق(ع) با دستان کوچک اما روحی بزرگ و وجدانی مسئولیت‌پذیر پس از جمع‌آوری مقدار زیادی درهای پلاستیکی و کمک به خرید ویلچر اکنون در زمان تعطیلات نوروزی، شرکت در این کمپین را فراموش نکرده و با درست کردن اشکال مختلف توسط این درها احساس مسئولیت و خلاقیت خود را نشان دادند.
پیش‌دبستانی دخترانه امام صادق(ع)


کمپین جمع‌آوری در پلاستیکی سال تحصیلی 99-98
گزارش کوتاه تصویری از جمع‌آوری درهای پلاستیکی توسط دانش‌آموزان 
دبستان دخترانه امام صادق(ع)- واحد شاخه‌نبات